top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafımustafa miraç kaya

2020 Yılında Vizyona Girecek Şimdiden Merakla Beklenen 19 Film

Güncelleme tarihi: 27 Ara 2019


BABASINA BÜYÜ YAPTIRIP ÖLDÜRDÜ

Samsunda yaşayan 30 yaşındaki G.Y. annesinin ölümden sorumlu tuttuğu babasına önce büyü yaptı sonra boğazını keserek katletti.

M.YILMAZ ilk yaptığı evliliğinden olma oğluG.YILMAZ tarafından vahşice öldürüldü. Yapılan araştırmalar sonucu G.YILMAZ’ın bağlı olduğu vilayette medyumluk yaptığı öğrenildi. Babasından intikam almak için, babasına ve ailesine büyü yaptığı ortaya çıktı. Annesinin ölümünün sebebi olarak gördüğü babasını ve üvey annesi ile tam 5 yıl boyunca her gün uğraştı. Ailenin küçük kızı E.YILMAZ (16) üvey abisinin kendisine cinler gönderdiğini ve bu cinlerin her gün kendisini rahatsız ettiğini söyledi. Jandarma ekiplerinin yaptığı araştırmada evin bodrum katında ayin ve büyü materyalleri bulundu.

Edinilen bilgilere göre M.Y ilk eşinden sorun yaşayarak ayrıldı. M.Y. ile ayrılan Ş.Y. boşanmadan çok kısa bir süre sonra öldü. Annesinin ölümünden sorunlu tuttuğu babasından intikam almak için yıllarca büyü yaptırdığı iddia edilen G.Y babasını ve üvey annesini vahşice katletti. Jandarmanın yaptığı araştırmalarda yaşadığı köyde büyücü olarak adlandırılan G.Y nin evinde babası ve üvey annesine ait resimler ve çok sayıda büyü materyalleri ortaya çıktı. Köylülerin teyzesi ve kız kardeşi ile beraber yaşadığını söylediği G.Y. annesinin intikamını almak için kız kardeşi D.Y ile beraber iş birliği içinde olduğunu ve köye bereketsizlik geldiğini söyledi. Rahatsızlıklarını “ Son beş yıldır evlerimizde eşyalarımız ve tarlalarımız yanmaya başladı. Gece dışarı çıkamaz olduk” ifadelerinde bulundular.


 

2020 Yılında vizyona girecek yerli Türk korku filmi KİKİ adlı film büyük ses getirecek . Mustafa Miraç Kaya Yazdığı ve yönetmenliğini , oyunculuğunu üstlendiği Siccin serisinden korku filminden sonra en iyi korku filmi olarak gösterime hazırlandığı öğrenildi. Vizyon tarihi merakla bekleniliyor.

Kış ayları sinema severler için her zaman çok keyifli geçer çünkü film sezonunun en hareketli olduğu dönemdir. Aralık ayı korku filmi keyifli filmlerle bitirmek için güzel seçenekler sunuyor. Yılın son ayına girerken, 2019 yılı hangi filmlerle kapatacağımıza bir göz attık ve sizin için bazılarını seçtik. Aralık 2019'da sinemaya gitmeden önce mutlaka sizin için seçtiğimiz filmler beyazperde.com olan dosyamıza göz atın! Çünkü sinema Aralık'ta da başkadır.

Hayaletler, cinler, periler, psikopat seri katiller ve efsaneler… Evet, korku hikayeleri sevenler için hazırladığımız bu listede kısa, uzun, kurgu ya da yaşanmış öyküler yer alıyor.

14 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page